Наш заклад

Комунальний  заклад

«Будинок творчості дітей та юнацтва»

кам`янської  міської  ради

Н А Ш     З А К Л А Д

Роботу  колективу організовано за   напрямами:

-          формування  у  вихованців  запоруки  розуміння  кроків  уряду  щодо  підвищення  життя українців;

-          активізація творчості педагогічних  кадрів, підвищення рівня фахової майстерності педагогів;

-        запровадження  інноваційних  освітніх технологій, спрямованих на розвиток креативності учасників педагогічного  процесу, зростання якості освітньо-виховної діяльності;

-        проведення  профорієнтаційної та роз’яснювальної роботи  серед дітей про важливість та значимість їх самореалізації для долі країни у майбутньому;

-        активізація методичної роботи;

-         підняття на якісно новий рівень культурно-масової роботи та дозвілевих заходів.

Освітній  процес у БТДтаЮ  налаштований працювати  в інноваційному режимі,  розвиваючи  особистість  кожного  вихованця  як  індивідуальність;  формувати у дітей та молоді патріотичні та духовні ідеали; створювати єдиний освітній простір, який дозволяє навчити будь-яку дитину, приділяючи особливу увагу талановитим та обдарованим дітям, дітям-інвалідам, дітям соціально незахищених верств населення.

Навчання понад 1000 вихованців базується  на основі діалогу та інтелектуальної співтворчості  між педагогом та учнем і формується  за  напрямами  діяльності: технічний, спортивно-технічний, декоративно-прикладний.

За мережою гуртків  склад  вихованців за напрямами  становить:

напрямки гуртків

1р.н.