Педагогічний колектив

Комунальний  заклад

«Будинок творчості дітей та юнацтва»

кам`янської  міської  ради

П Е Д А Г О Г І Ч Н И Й    К О Л Е К Т И В

Педагоги  закладу  призвані  заповнити  більшу  частину  вільного  часу  дитини, поєднуючи  навчання  і  виховання  для  всебічного  розвитку  дитини, враховуючи її здібності, нахили, потреби.  Це забезпечує цілісність  виховної  системи.

Керівники  гуртків  є  постійними  учасниками  Всеукраїнських, обласних, міських семінарів. На  базі  закладу  неодноразово  організовувались та проводились  Всеукраїнські  семінари  з  судномоделізму, обласні  та  міські  семінари  директорів ПНЗ.

Педагоги  закладу  приймають участь у традиційному  обласному  конкурсі  на кращу  методичну  розробку. Найцікавіші матеріали  керівників гуртків  увійшли  до  збірників   посібників  ОЦНТТ та ІТУМ.