Комунальний заклад

"БУДИНок творчості дітей та юнацтва"

Кам'янської міської ради

Інноваційні підходи до організації освітнього процесу в позашкіллі в умовах реформування освіти

Семінар-практикум для заступників директорів та методистів закладів позашкільної освіти міста Віртуальна реальність не є новиною і вона все глибше проникає у всі сфери життя. Методист БТДтаЮ Ірина Гаргас презентувала досвід керівників гуртків закладу з використання підручних матеріалів для виготовлення цікавих та корисних речей.

«МІНІФЕНОМЕНТА»

Головна ідея проєкту «Мініфеномента» – асиміляція та акомодація інформації. Дитина має право на власний шлях пізнання. Стенди,
які вільно інтегруються у навчальний простір дитини, зацікавлять, здивують, спровокують народження питань, відповіді на які вона
буде сама шукати й знаходити, вибудовуючи власну пізнавальну стратегію – стратегію самостійного дослідника.
Кам’янської міської ради.

Блог керівника