Комунальний  заклад

«Будинок творчості дітей та юнацтва»

кам`янської  міської  ради

Сучасні тренди STEM-освіти

14 грудня 2017 року педагогічний колектив Будинку творчості дітей та юнацтва був залучений до участі в семінарі: «Сучасні тренди STEM-освіти », який провела завідувачка  кафедри  управління інформаційно - освітніми проектами Дніпропетровського  обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, кандидат філософських наук, науковий керівник дослідно – експериментальної роботи БУТУРЛІНА Оксана Василівна.

Поява в освітньому просторі України запиту на STEM освіту може стати відчутним поштовхом для вирішення найбільш актуальних задач позашкільної технічної освіти.

На сьогоднішній день одним із актуальних напрямів інноваційного розвитку науково – технічних гуртків є STEM-освіта і педагогам закладу треба докласти максимум зусиль, щоб продовжити «життя» даному напряму освітньої діяльності.

Цікавий майстер-клас

8 грудня  2017 року  Никоноров Денис Олександрович (керівник гуртка «Стендове моделювання») в рамках спільного проекту «Готуємося до нового року» на базі міської бібліотеки провів цікавий майстер-клас для дітей з виготовлення новорічного сувеніру в техніці «папер-крафт» на тему: \

«ДІД МОРОЗ».