Рідна мово, звучи!

9 листопада 2018 року у день Преподобного Нестора Літописця на базі ЗЗСО № 12 було проведено відкрите заняття «Рідна мово, звучи в нашім домі», яке підготувала та провела керівник гуртка «Мовне джерельце» Розумна В.М. Метою цього заняття було сприяння усвідомленого значення мови в житті суспільства й ролі української мови як державної, виховання почуття гордості за приналежність до українського народу та формування мовної культури вихованців-учнів 11 класу.

На занятті учні-старшокласники  підготували інформаційний матеріал з історії виникнення української писемності та мови, переклали  вислови видатних поетів записані старослов’янською  на українську мову. Спробували себе в ролі редактора-коректора , відредагувавши запропонований текст. Не менш цікавою була робота з завантаженим додатком до гри «Мова –ДНК нації», в якій за допомогою головного героя Лепетуна можна було перевірити свої знання української, пройшовши певний тест.  А з якою захопленістю старшокласники прийняли участь у конкурсі на кращого знавця української мови (завдання якого складалися із тестових завдань ЗНО).А по закінченні заняття всі учні долучилися до складання так званої Оди Мові, яку вписали  у вигляді орнаменту до рушника.